Дешковицький ДНЗ

Навчальний процес

Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.

З 1 червня до 31 серпня (оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.

План роботи схвалюється педагогічною радою дошкільного закладу, затверджується керівником дошкільного закладу і погоджується з відділом освіти Мукачівської міської ради.

План роботи дошкільного закладу на оздоровчий період погоджується з санітарно-епідеміологічною службою .

У дошкільному закладі визначена українська мова навчання і виховання дітей.

Навчально-виховний процес у дошкільному закладі здійснюється за  програмою , затвердженою Міністерством освіти і науки України.

Велика увага надається педколективом питанням освіти і навчання дітей старшого дошкільного віку, підготовки до навчання у навчальної школі. Стан оволодіння дітьми знань знаходиться постійно  у полі зору батьків та вчителів майбутніх школярів.

Гра в навчально-виховному процесі

дошкільного закладу.

Гра ведучий вид діяльності дошкільників, на якому базується весь навчально-виховний  процес дошкільного закладу.

Гра для дитинице серйозна діяльність, в якій ми створюємо найбільш сприятливі умови для психічного, інтелектуального та особистісного розви

Ігри забезпечують дошкільникам: